Jak na dotace pro začínající podnikatele

Ten kdo mě sleduje už déle, ví, že jsem po odchodu z práce jel na skládačce do Itálie a vlastně jsem ani nevěděl, co budu dělat až se vrátím. Jediné co jsem chtěl, bylo postavit se na vlastní nohy a začít dělat na sebe.

Jenže Itálie stála víc než jsem si myslel a na rozjezd podnikání už nezbylo tolik, kolik jsem čekal. Začal jsem tedy hledat. Samozřejmě nikde nic, kromě dotací pro velké firmy, dotace z EU atd. Na forech a diskuzích dostanete odpovědi typu „Nikdo ti nic nedá“, „Žádné takové dotace nejsou“ a blá blá.

Ostatně tihle lidé asi nikdy pořádně nehledali, nebo jen použili vyhledávač googlu a jakmile to nic nenašlo, tak to prostě neexistuje.

Ale mám pro vás lepší zprávu, podařilo se mi najít dva způsoby přesně pro začínající podnikatele jako jsem já, a možná i vy. Nejsou tam žádné extra složité podmínky, ani stovky papírů k vyplnění. Možná těch způsobů bude i více, ale já našel tyto a podařilo se mi z obou dostat peníze.

Při psaní příručky, jak jí říkám, jsem chtěl aby tam nebyla zbytečná omáčka kolem ale spíše cenné informace o dotacích a o tom, jak si zjednodušit cestu k nim.

Proto je udělaná na pár stran abyste se nemuseli pořád někam vracet při hledání toho, co zrovna potřebujete. Příručku najdete zde https://vladimirkral.cz/prirucka/ .

Doufám že vám pomůže tak jako mě při rozjezdu podnikání a podaří se vám dotace dostat.

Držím palce na vaší cestě k úspěchu.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.