Moje cesta do Itálie na skládačce den #7

Moje cesta do Itálie na skládačce

Den #7

 

Ráno vstávám docela brzo, má být pěkné počasí a já potřebuji ujet aspoň dalších 70 km abych byl u hranic mezi Rakouskem a Itálií. Hned po ránu vidět slunce byl parádni pocit po 2 dnech.

 

Klasicky jsem sbalil všechny věci, uklidil po sobě chatku ať si neřeknou že jsou na Moravě prasata, rozloučil jsem se a valil dál.

 

Cyklostezka mě hned tahala po takových cestách, že jsem se jen bál, ať nemám další defekt hned z rána. Protože všechno z toho kola sundat a dávat zase zpět mě už nebavilo.

 

Samozřejmě jsem si užíval ty pohledy který Rakousko nabízí ale taky jsem sledoval ty mraky, který zase šly. Samozřejmě začalo mrholit, tak jsem To ignoroval a říkal si že určitě přestane.

Po pár kilometrech déšť trochu zesílil, tak jsem seskočí z kola a všechno zabalil ať nemám mokré věci, na sebe hodil mou rumburak pláštěnku a nebylo by to ono, kdyby v tu chvíli nepřestalo pršet.

 

Měl jsem hlad že bych řidítka okusoval a po příjezdu do Villachu přišla další bomba, všechny obchody zavřený. V Rakousku měli totiž svátek tak jsem projezdil půl města a našel aspoň kebab.

 

A protože jsem byl ve Villachu dost brzo, rozhodl jsem se jet ještě dál a zkusit najít něco, kde jsem ještě nespal. Asi 5km před hranicemi jsem viděl zajímavou polní cestu na kterou jsem hned odbočil.

Vyškrábal jsem se další odbočkou na menší louku, nebyla nic moc, vysoká mokrá tráva, vyježděné cesty od traktoru, no nic, už jsem se otáčel a najednou mě trkl do oka posed.

 

Tak jo, vyškrábal jsem se nahoru, zaparkoval kolo, vybalil spacák a usádlil se na další nezapomenutelnou noc.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.