Moje cesta do Itálie na skládačce den #8

Moje cesta do Itálie na skládačce

Den #8

 

Noc na posedu? Vřele doporučuji, pokud jste v noci netopýr a nemusíte spát. Ty bláho!

Zážitek dobrý, všechno ostatní, špatný.

Za noc vystřídaných nespočet spících poloh, který by vás ani nenapadly dělat na prostoru 1×1,5 metru.

A to je celá plocha posedu prosím, z toho asi 1m x 40 Cm byla lavice na které jsem hnízdil. Protože jsem se jak už jste asi pochopili moc nevyspal, vyrazil jsem už na 7 do obchodu, který samozřejmě otvíral v 8.

 

Zahřívačka, nějaký ten strečink ať mi uteče to čekání a po nákupu mužů vyrazit. Vidina pěkného počasí nad Itálii mě hnala dál. Kopce nekopce, prostě jsem šlapal co to šlo.

Vyhlídl jsem si kemp zase asi 80 km daleko a po cestě dělal několik zastávek kvůli fotkám a videím pro vás. Ať z toho přece taky něco máte. Když jsem vyšlapal pár kopců s kterýma jsem vůbec nepočítal, dorazil jsem konečně na starou železniční trať, kde byla cyklostezka úplně o něčem jiným.

 

Po cestě jsem viděl nespočet výrazů, který už jsem dobře znal. Při zastávce kvůli focení jsem se sám stal objektem a divějicí se Ital se ptal jestli se semnou může vyfotit, že to mu jeho kamarádi neuvěří. Na závěr mi řekl že jsem hrdina a rozjel se na svým elektrokole směrem domů do Grada.

Já asi po 70 km mírného klesání dojíždím zase do kempu, kde mě skupina motorkářů od nás označila za jezdícího démona. Zapadl jsem do stanu s pizzou co jsem si objednal na recepci a dál už to znáte.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.