Moje cesta do Itálie na skládačce den #4

Moje cesta do Itálie na skládačce

Den #4

 

Po klasickém ranním rituálu rovnou něco smlsnu a štrůdluju si to už směrem na Salzburk. Po pár hodinách kopce ustupujou a vypadá to spíše na rovinu podél Dunaje.

 

Tak si šlapu, šlapu a na místě ve stínu si dávám malou pauzu abych se mrknul na trasu a kde budu dneska spát. Ubytka stojí ranec a stanovat v téhle části je striktně zakázané, teda co jsem se dočetl.

 

Dál po cestě vidím jak se na mě šklebí poliši a tak nějak tou naší angličtinou se ptají kam jedu a proč na tomhle. Pak zvětřil stan na kole a prstem mával jako že ne. Že pokuty za stanování tady začínají na 200e a že mám jít do hotelu.

Jenže ubytko v hotelu nebo pokuta vyjdou skoro stejně. Takže se rozhodnu dojet na vlak který jede tak, abych byl na noc v Salzburku. Po cestě tsm jsem si našel slušný kemp za 12e na noc se vším všudy.

 

Cestu jsem si zkrátil asi o 2 noci, ale bohužel, nemám to štěstí, aby mi lidi nosili peníze v krabicích od vína nebo nebral dotace na jakési čapí hnízdo, když ani žádný čápi nemám.

 

Koupil jsem si 2 piva, rozdělal stan a na mém fb profilu a instagramu jsem svým divákům pustil živý přenos Vaření s Láďou. Protože guláš o půl 11 večer je zdravá věc.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.