Moje cesta do Itálie na skládačce #Týden u moře

Ráno? Bomba, teplíčko a telefon od bráchy, “Ty jsi jako neslyšel troubení včera nebo co?” Myslel to troubení který mě vzbudilo v kempu kde jsem byl předtím a ja mylslel že to byl karavan.

No, a ona v Benátkách narazila do přístavu přes 200 metrů dlouhá loď. Mohli jste to vidět i ve zprávách. Nedá se svítit jako, kluka z česka nenapadne že by tě ráno budilo troubení bourající lodě nějakej kilometr od tebe.

 

Každopádně jsem si zašel do Lidlu, koupil nějaký dobroty a dal si jeden den volna než začnu hledat Ape, takže den ve znamení opalováníčka.

Docela to urychlím protože na Ape se mi podařilo sehnat 3 km daleko takže bomba. Byl ochotný se bavit přes překladač protože anglicky jsme oba mluvili jen trochu. Vše bylo v pohodě až na pár problému z úřadu, že mi nedají převozní značky, že se to musí odvést v autě.

 

Takže jsem musel zavolat bráchovi, ten za 3 dny dojede, nsložíme káru a jedem dom. Takže mě čekalo pár dní volna, psaní na blog, nějaké foceni, posíláni dopisů a řešení dalšího problému.

Prý není možný takhle legálně auto odvést. Zpráva od chlapa co má firmu na export aut a cena převozu cca 40 000. Pohoda, takže to radši naložime a hecneme sami.

 

Po příjezdu bráchy jsme si zašli na jídlo, pokecali, naložili žihadlo a druhý den vyrazili ve 3 ráno domů. Celou cestu stres jak cip, že až nás zastaví, budou mi chybět nějaký potřebný papíry k převozu. Naštěstí nic. Ale hodně mě tenhle návrat mrzel, i když jsem se těšil domů, cesta autem mě prostě srala.

Cestu kterou jsem jel 9 dní na skládačce, jsme zpátky jeli asi 12 hodin s přestávkama. Ale co se týče kvality a počtu zážitků, nemusím vám říkat která cesta byla lepší!

 

Třeba se někdo z vás rozhodne taky pro něco bláznivého, a já, vám to mužů jen doporučit a držet palce. Určitě do toho jděte! Času je málo.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.