Můj první měsíc podnikání

Můj první měsíc podnikání

 

Citát dne
“Nemusíš být profesionál abys začal, musíš začít abys byl jednou profesionál.”

 

Po tom, co jsem dojel z Itálie a jeden cíl jsem si splnil, tak jsem si nechal dost času na přemýšlení o tom, jestli mám jít zpět někam do práce a nebo konečně začít podnikat.

Nějak jsem si poskládal plusy, mínusy a rady ostatních jsem poslouchal ale tak nějak filtroval, protože z Penny jsem odcházet podle nich taky neměl, a cesta do Itálie byla taky pasé, a můžu říct že toho nelituju, právě naopak.

Je potřeba se rozhodovat podle toho co chcete vy a ne podle toho co vám říkají ostatní.
Je to váš život, vaše chyby, vaše úspěchy, zážitky a je jen na vás, co si do života přitahujete a co ne.

Podle nadpisu už jste asi poznali, že já šel zase tou svou cestou v kterou věřím a uznal jsem ji za dobrou. Jsem skoro na konci prvního měsíce kdy dělám sám na sebe a rázem mi ani nevadí dělat do 6. Nikdo nademnou totiž nestojí, neříká mi co mám dělat a jedu si to svoje.
A ten pocit když vám odejde spokojený klient je parádní a ano, ještě nejsem tak dokonalý barber jako někteří, ale o tom to je, začněte něco dělat a pokud chcete, můžete se pořád zlepšovat a zlepšovat. Na to mi sedí jeden můj oblíbený citát, “Nemusíš být profesionál abys začal, musíš začít abys byl jednou profesionál.”

Každý si z toho článku může vzít co uzná za vhodné, nechci si tady hrát na někoho, kdo si myslí, že přežil první měsíc podnikání a rázem je těžkej místní boss 😀
Jen bych chtěl motivovat ostatní ať si jdou za svým i když jim to někteří rozmlouvají.
Plňte si svoje sny, já jdu v roce 2020 zase vstříc výzvám který už si teď chystám.

Čaute a držím palec! 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.