Můj příběh?

Začínající podnikatel, kreativec, trochu blázen
a určitě snílek. 

Pořád se tak trošku hledám, jediné co jsem věděl bylo, že určitě nechci v 25 letech skončit ve skladu kde jsem dělal. Nebyla to špatná práce, ale chtěl jsem něco jiného.

Snažím se být vlastním pánem, což se mi zatím daří, otevřel jsem si barber shop, kde trávím většinu času ale pořád vymýšlím i něco dalšího. Strašně mě láká online, ale dlouho jsem nevěděl co bych tady dělal, neměl jsem zkušenosti co bych předával a bylo mi blbé psát o něčem, o čem zatím vím jen z knížek.

Potom ale nastala změna a po skoku do vody jsem se učil plavat a nabírat první zkušenosti. Určitě za řeč stojí právě můj první online produkt který jsem udělal, protože na téma dotace, nebylo snad nikde nic. 

Baví mě točit videa, překonávat svoje limity a chtěl bych časem mnohem víc cestovat. O co mi jde hlavně tak jsou zážitky a volný čas. Podnikání mi to snad umožní, určitě bych to chtěl stavět tak, aby mé podnikání sloužilo mě, né ja jemu. 

Doufám že se mi touhle cestou podaří motivovat a slučovat další lidi kteří by chtěli od života něco víc. Ať už chtějí taky podnikat, nebo jen žít život jaký chtějí, dělat věci co chtějí, měli motivaci a uměli zamakat když je potřeba. 

Moje vize?

Rok 2019 byl pro mě první rok kdy jsem udělal opravdu to co jsem chtěl. Výpověď v práci, šílená cesta na skládačce do Itálie, začátek podnikání. 
Rok 2020
Tady nám to značně komplikuje situace která teď ve světě je. Ale i tak doufám že můj plán na tenhle rok aspoň z části splním jak jen to půjde.

Pamatujte na to, že čas letí jako blázen a nemá smysl čekat na správný čas.

Kontaktujte mě

Pokud máš zájem se se mnou pobavit o tvým životě nebo nápadu. Určitě napiš! Budu rád!