Můj příběh?

Začínající online podnikatel, cestovatel a taky bloger? 
Ten pocit když nevíš, co chceš vlastně dělat.

Jo tak to jsem já, už od svých 18 vím, že jednou budu svým vlastním pánem. Chtěl jsem mít čas, čas na sebe, svou rodinu a dostatek peněz abych v klidu pokryl své výdaje a nežmoulal přitom tvrdý rohlík co měla máma na strouhanku. Tohle pro mě znamená slovo SVOBODA. 

Teď, o 6 let později chci být pořád svým vlastním pánem ale pořád jsem tam, kde jsem byl. Jo, možná o dost chytřejší, bohatší o 50 nápadů, ale i ten nejlepší nápad je k ničemu, pokud o něm nikdo neví. A právě proto jsem se rozhodl vydat touhle cestou, abych překonal svůj strach ŘÍCT TO LIDEM. 

Nevím jestli máš stejný problém jako já, že začneš dělat na projektu a ještě než ho dokončíš, napadne tě druhý, určitě lepší projekt a takhle to jde pořád dokola. Ve finále mám za sebou hromadu nedokončených projektů a před sebou vidím pořád další a další. 

A až si konečně vybereš ten pravý, zjistíš, že se bojíš o tom někomu říct, aby si nesklidil pěkných pár odpovědí typu: "Myslíš si že zrovna tobě to výjde?", "Víš kolik takových věcí už tady je?", "Buď rád že máš práci a neblbni".
Přesně tohle čeká asi každého kdo chce jít proti proudu. 

A proto doufám že vytvoříme komunitu lidí kteří budou pravý opak a najdeme vzájemnou podporu.

Moje vize?

Je taková, že chci aby rok 2019 byl pro mě zlomový. Moje hlavní priorita je, abych odešel ze zaměstnání který mě užírá jako červ jablko. Vzal svojí Esku a vyrazil s ní ještě nevím kam a zažil nějaký to dobrodružství. Natáčel videa z těchhle bláznivých cest. Bavil tím co nejvíce lidí a rozjel si svoje podnikání a konečně byl svým vlastním pánem! 

Kontaktujte mě

Pokud máš zájem se se mnou pobavit o tvým životě nebo nápadu. Určitě napiš! Budu rád!